Hakkımızda

Groupons İlaç olarak yıllardır sektörde olmamızın verdiği tecrübe ve deyimle sizlere hizmet vermekteyiz. Eklem ağrıları tedavisinde etkin çözümler ve yararlı gıda takviyelerimizle her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. Her geçen gün ürün ağını genişletmek için Ar-ge çalışması yaparak size hizmet vermenin haklı olarak gururunu yaşamaktayız.

Neden Group Ons İlaç ?

  • İnovatif ve Bilimsel Yaklaşım
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünler
  • Etkin ve Sağlıklı Takviyeler
  • 15 Yıllık Tecrübe

Vizyon

Yerel ve ulusal anlamda vatandaşların sağlığını önemseyebilmeleri için yeni ürünlerle herkesin yanında olabilmek.

Misyon

Sağlığınızın değerli olduğunun bilinci ile, tüm çalışmalarımızı inovatif yaklaşımla yapıyor, alanımızdaki güncel gelişmeleri takip ediyoruz. Sürdürülebilir sağlık anlayışı ile daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam için daima öncü firmalar arasında olmayı amaçlıyoruz.

Şirket Politikası

Müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek, Sadece güvenilir ve üstün kalitede; ancak uygun fiyatlı ürün ve hizmetleri sunmak; Hizmet bağımlılığını arttıran sistem ve stratejiler geliştirmek; Ürün ve hizmet çeşitliliğini sürekli çoğaltmak; Dinamik ve hızlı karar alma mekanizmasını organizasyon yapısı içinde korumak;

Siz sayın müşterilerimizin istediği ürünleri zamanında ve fiyat-değer ilişkisi çerçevesinde sunmak; Yenilikler ve yaratıcılıkta önder olmak; Sektördeki en iyilerin çalışmak istediği alışveriş portalı olmak; Kalıcı rekabet üstünlükleri sağlamak; Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak.